fbpx

 

 

 

 

 

 

 

 

Katarzyna Jędruszczak – właścicielka i projektantka

Zacznijmy od tzw. suchych faktów. Mam na imię Katarzyna, chociaż zazwyczaj używam formy Kasia. Moje wykształcenie (jestem psychologiem) przewrotnie skierowało mnie ku nieco innym „wnętrzom” niż wnętrza ludzkich umysłów i doradztwo w kwestiach życia. Idąc za swoją pasją i tzw. głosem serca, zawodowo zajęłam się aranżacją wnętrz mieszkań i domów. Uwielbiam działać, zarażać optymizmem i tworzyć przestrzenie tak, aby wydobyć z nich to, co najlepsze. Z wielką wrażliwością podchodzę do rzeczy już istniejących, nie „rozwalam”, nie psuję – raczej naprawiam z zachowaniem wyczucia i kompromisu. Schematy są dla mnie ograniczeniem, dzieła architektury i designu – inspiracją, a najważniejszy w całym procesie jest głos Klienta (Inwestora). Moją rolą jest także zrozumienie potrzeb i wyobrażenia Inwestora o „dobrym” dla Niego wnętrzu i zaaranżowanie tego wyobrażenia w przestrzeni mieszkalnej, którą mi powierzył.

Zespół

Każdy projekt to wynik pracy wielu osób o bardzo różnych, uzupełniających się kompetencjach. Wszyscy to doświadczeni praktycy, wspólnie tworzymy zgraną grupą podzieloną na:

  1. Zespół projektowy: projektant/architekt, grafik, fotograf, koordynator projektu
  2. Ekipę wykonawczą: elektryk, hydraulik, montażyści

Dodatkowo każdy projekt jest konsultowany z branżystami – od oświetlenia, klimatyzacji czy „inteligentnych” systemów dla domu.

Co jeszcze powinniście wiedzieć o naszej pracowni?

Nasze wartości i zasady:

  • jesteśmy z Wami od początku do końca projektu, nie godzinę, nie trzy, lecz tyle, ile będzie potrzeba, aby ustalić wszystkie niezbędne kwestie i dopilnować wszelkich detali remontowych (jeśli powierzacie nam nadzór albo wykonawstwo)
  • forma i funkcja – ma być nie tylko „ładnie”, lecz także wygodnie po kątem potrzeb i stylu życia mieszkańców
  • uczciwość
  • doświadczenie praktyczne
  • dbamy o oszczędność i o to, aby pieniądze Inwestora były wydawane mądrze