fbpx

Apartament surfera

Apartament mieści się w doskonałej lokalizacji – tuż obok kina Polonia, Świętojańskiej, Skweru Kościuszki i tysiąca innych atrakcji miasta Gdynia. Obszerna klatka schodowa prowadzi do apartamentu o iście europejskim klimacie. Inwestor poprosił, aby Jego kawalerka pozwoliła na wygodne mieszkanie, przyjmowanie gości oraz pracę. Dostaliśmy ścisłe wytyczne co do charakteru, jaki ma mieć wnętrze dlatego bardzo szybko osiągnęliśmy satysfakcjonujący obie strony efekt.

Architektów – czyli kobieca kawalerka w Gdyni Orłowie

Projektowi patronowało jedno słowo: kobiecość. Klimat stworzyły zaś pianino, kominek (w wersji „eco”), bladoróżowe kafle, marmur, miedź w dodatkach. W Sypialni spektakularna tapeta oraz imponujących rozmiarów garderoba.

 

Opacka – przytulnie, rodzinnie, elegancko

Czteroosobowa rodzina poprosiła o komfortowe i eleganckie mieszkanie. Inwestorka miała bardzo sprecyzowane oczekiwania i gust, dlatego praca nad projektem przebiegła błyskawicznie!

Pruszcz Gdański (Dom z Żyrafą)

Prace nad projektem tego niezwykłego domu rozpoczęły się od dwu decyzji: zachowania oryginalnego, niewykończonego betonowego sufitu i oraz skonstruowania lampy-żyrafy. Inwestor potrzebował pomocy Pracowni aby selekcjonować swoje pomysły i aby… pogodzić się z myślą że nie każdą kreatywną ideę zrealizuje. Praca nad domem z żyrafą była dla nas prawdziwą ucztą. Finalnie powstało wnętrze z loftowym sznytem, z dekoracjami odzwierciedlającymi poczucie humoru właściciela, pełne starannie zaprojektowanych mebli (skrojonych na miarę potrzeb Inwestora) i z cieszące feerią barw, tekstur i mnóstwem niespodzianek.

Tatrzańska (W gdyńskiej kamienicy z historią)

Działki Leśne to jedna z najbardziej urokliwych dzielnic Gdyni. Mieliśmy przyjemność projektować mieszkanie dla Właścicieli lokum mieszczącego się w willi, w której było czuć na każdym kroku duch architekta – jednego z budowniczych Gdyni.

Ważne było, aby nie tylko uwzględniać uwagi konserwatora oraz wkomponować w projekt widok z okien.