Baterie łazienkowe – subiektywny przegląd Conceptowni

Bateria to niezwykle ważny element aranżacji łazienki, pełniący zarówno funkcję praktyczną, jak i estetyczną. Czy podobnie jak nazwa marki „Adidas” stała się synonimem butów sportowych, a „Geberit” stelaży WC, tak w świecie baterii miejsce to zarezerwowane jest już dla marki „Grohe”? 

Rynek baterii łazienkowych oferuje wiele marek wartych zainteresowania. Wiele z nich ostatecznie znajduje swe praktyczne zastosowanie w realizacjach Conceptowni. Oto kilka sprawdzonych propozycji, które wprowadzają nie tylko funkcjonalność, ale także wyjątkowy styl do każdej łazienki. Większość z nich gwarantuje renomę – doskonałą jakość i innowacyjny design. 

VADOhttps://www.vado.com

Brytyjska marka VADO stosuje wykończenie PVD (Physical Vapour Deposition) – dzięki czemu baterie trudno zarysować i dłużej utrzymuje się na nich kolor.

PAMIĘTAJ:

jeżeli decydujesz się na czarne baterie to:

– zaprzyjaźnij się ze sprzątaniem

– rozważ dobrej jakości powłokę wylewki i innych elementów baterii

OLTENS

https://oltens.com/storage/homepage/kwartalnik/kwartalnik_promocyjny.pdf

Markę Oltens lubimy za bardzo krótkie terminy realizacji, uniwersalny design i naprawdę fajną jakość przy przystępnej cenie. Wielokrotnie stosowaliśmy w mocno eksploatowanych mieszkaniach inwestycyjnych i jak dotąd nie zawiedliśmy się. Szczególnie lubimy „dodatki” do poszczególnych linii wzorniczych – wieszaki, uchwyty, relingi, itd.

BUGNATESE https://www.bugnatese.com/en/

Włoskie baterie za rozsądną cenę to Bugnatese. Bardzo wyrafinowane projekty – świetne materiały, wyjątkowa proporcja elementów baterii – po prostu włoski design!

Do tego aż 16 propozycji kolorystycznych – w tym zielony oraz turkusowy.

KOHLMANhttp://kohlman.com.pl

Marka Kohlman specjalizuje się głównie w nowoczesnym designie. Ma wiele prostych, neutralnych wzorów. Produkty są bardzo dobre cenowo, można je znaleźć w mnóstwie sklepów internetowych – niestety także w takich, których uczciwość budzi wątpliwości. W przypadku zakupów do remontu ważna jest bowiem nie tylko cena jaką oferuje sprzedawca, ale także to jak zachowa się w sytuacji problemu czy reklamacji.

REA i OMNIRES

Wzornictwo podążające za trendami wnętrzarskimi z HGTV, bardzo popularne w marketach i ekonomiczne cenowo baterie (jeśli chodzi o zakup). Nie udało nam się nigdy być zadowolonymi z ich jakości i trwałości.

Wnętrza pod klucz, projektowanie wnętrz, remonty i aranżacje

Gdynia – Sopot – Gdańsk – Trójmiasto

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *