Rozwiązania dla najmłodszych – NUKI

Powrót do szkoły dla dzieci to wielkie wydarzenie, jedne wracają z wakacji z wielką radością inne z mniejszym entuzjazmem. Rodzice natomiast niejednokrotnie czują ulgę nie musząc się martwić z kim zostawią dzieci na czas ich pracy. Te realia jednak na przestrzeni ostatnich dwóch lat znacznie się zmieniły. Nagle wszyscy zostaliśmy „zamknięci”. Lockdown dotyczył wszystkich, a w tym również dzieci i młodzież. Nikt wcześniej nie odważył by się zapytać pracodawcy czy może przez tydzień zabierać do biura nasze dziecko ponieważ nie ma się kto nim zająć – nawet jeżeli miałby siedzieć przy stoliku w ciszy, rysując albo grając na smartfonie. Jak wytłumaczyć w szczególności młodym domownikom, że od 8:00 do 16:00 nie mogą przeszkadzać ponieważ rodzic pracuje? Nie pomoże nawet kartka na drzwiach „Nie przeszkadzać”.

 

W ostatnim czasie projektując mieszkania, w których miało znaleźć się również miejsce dla najmłodszych mieszkańców, padała prośba od rodziców o miejsce do pracy adekwatne do wieku – mała domowa klasa. Bardzo fajne i minimalistyczne rozwiązania, które wpasują się do każdego pokoju dziecka ma w swojej ofercie marka NUKI. Są to produkty nie tylko bardzo lekkie i uniwersalne ale również odporne na nawet największych urwisów. Meble wykonane są w wielowarstwowej sklejki natomiast powierzchnia pokryta test dobrej jakości laminatem. Mocowania są niewidoczne, a obłe kształty – co za rym idzie bezpieczne na uderzenia – nadają gładkości i elastyczności meblom.

 

Z doświadczenia wiemy że dzieci zamknięte w domu maja wiele niespożytkowanej energii, a fakt że wytrzymają przy biurku dłużej niż czas trwania jednej lekcji graniczy z cudem. Marka NUKI wychodzi naprzeciw potrzebom maluchów, przenosząc elementy z sali gimnastycznej do naszych wnętrz.

Drabinka gimnastyczna FUNACTIV jest bardzo wytrzymała oraz elastyczna i bez dwóch zdań zda egzamin ze sprawności fizycznej nie tylko najmłodszych, ale również dorosłych potrzebujących ruchu podczas home office.

Kolejnym świetnym rozwiązaniem jakie proponuje marka NUKI jest ścianka wspinaczkowa, która dzięki swojej modułowości możemy pokryć każda powierzchnię. Możemy wybrać moduły o ciekawych kształtach – w formie góry, herbatnika czy też chmurki. Uchwyty są montowane oddzielnie, także ich ilość i rozmieszczenie zależy już tylko od naszej wyobraźni czy predyspozycji.

 

Na stronie https://nuki.pl/ znajduje się wiele więcej ciekawych rozwiązań m. in. Do przechowywania zabawek czy wyeksponowania naszych resoraków na modułowych półkach.

Specjalnie na wielki powrót na rok szkolny 2021/2022 firma NUKI przygotowała dla nas promocję w postaci – 15% na cały asortyment.

 

 

 

 

 

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *