Ściana ubrana

Tapety ścienne stosowane są w aranżacji wnętrz od ponad 500 lat. Oczywiście przeżyły ewolucję, zaliczyły wzloty i upadki.

My tymczasem chcielibyśmy opowiedzieć (a może zainspirować) o trzech markach które bardzo lubimy używać w naszych aranżacjach. Wybór subiektywny, artykuł niesponsorowany – ale Wszystkie ręce Zespołu Conceptowni podpisują się pod wynikiem naszego wewnętrznego plebiscytu.

 

Kategoria „ekonomicznie”

Oczywiście w sieciówkach budowlanych znajdziemy wzory gwarantujące dobry efekt. Niemniej narażamy się na spotkanie identycznej ściany u sąsiadów czy znajomych. Albo w Domo+. Dlatego zamiast czarno białej kraty z marketu proponujemy poszukać pomysłu na aranżację wśród oferty Ejifinger.

Tym samym przyznaliśmy Ejifinger pierwsze miejsce w kategorii „tapety w dobrej cenie”

https://www.eijffinger.com/en-pl

 

Kategoria „pewniak”

Kategorię „pewniak” definiujemy jako grupę wzorów (markę) która dekoratorowi wnętrza daje niemal pewność spektakularnego efektu. Każdy wzór tej marki to klasyk sam w sobie. Ponadto, bez względu na to w jakim stylu aranżujesz wnętrze – znajdziesz tu odpowiedni wzór. I efekt na ścianie zawsze przerośnie Twoje wyobrażenie. Te tapety błyskawicznie odmieniają nieciekawe wnętrze w przytulny, spektakularny, ekstrawagancki czy pełen barw projekt.

Na szczycie podium w kategorii „pewniak” umieściliśmy markę Cole and Son

https://www.cole-and-son.com/en/collection-8/

 

Kategoria Luksusowo

Dla niektórych skrywanym sekretem jest pragnienie, aby usłyszeć w swoim apartamencie szept gości: „Marian, tu jest jakby luksusowo…”, inni zaś po prostu lubią otaczać się pięknem, trwałością, wysoką jakością, sztuką.

Marka Elitis to tapety które są wykonane z zaskakujących materiałów, które kuszą aby dotykać ścian albo patrzeć na nie łakomie i z przyjemnością, tak jak patrzy się na zapierający dech krajobraz czy doskonałe malarstwo.

http://www.elitis.fr/en/projects/page1

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *